زمان جاری : سه شنبه 24 فروردین 1400 - 8:59 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمانجمن مذهبی مداحی فا 315
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 141
نویسنده پیام
milad آفلاین


ارسال‌ها : 4
عضویت: 24 /4 /1393


گزارش جلسه میلاد امام حسن(ع)93 با نوای کربلایی جواد مقدم(بسیار جالب)
حول و هوش ساعت 23 بود که رسیدیم حسینیه امام حسن مجتبی (علیه السلام)امیرکلای بابل و دیدیم اطراف حسینیه جمعیت خیلی زیاد بود و وارد حسینیه شدیم داخل داشتیم از شدت
گرما آب می شدیم چون حسینیه کوچیک بود و تعداد نفرات زیاد و بقیه در خیابون- خلاصه بعد سخنرانی حجت الاسلام حسن روحانی امام جمعه بابل مداح هیئت خود اونجا آقای اسداللهی چند بیت خوند و آقا جواد با تیپ خاص خودش اومد و بالای صندلی نشست واینو هم بگم مراسم حاشیه های فراوانی داشت حالا در ادامه میگم بعد آقا جواد شروع کرد به مدح خوندن و دید یه سری با وجو نبود جا میان داخل و بی نظمی داره میشه گفت اون درب حسینیه رو ببندید و مدح خونی رو ادامه دادن در همین حین یکی تخ تخ تخ در زد چون حسینیه رو سکوت فرا گرفته بود صدای در زدن به گوش همه رسید و آقا جواد رو کرد گفت کیه؟

نکنه خاله خرسه؟ ما اینجا شنگول و منگول نداریم!!!! مامانمون رفته بیرون-- و همه خندیدند... و مهمتر اینکه این مراسم داشت از طریق صدا و سیما استان مازندران بصورت زنده و مستقیم پخش می شد- بعد آقا جواد با وجود یه خورده بی نظمی مدح خونی رو قیچی کرد و وارد کف زنی شدیم-- و آقا جواد گفت اگه پخش مستقیم نبود امشب یه سینه زنی هم داشتیم- و صدا سیما هم آخرای مراسم دیگه پوشش نداد و تونستیم یه سینه زنی همه داشته باشیم- بعد اینم بگم اکثر شعرای مولودی جدید بود و فقط موقع سینه زنی شعر **دل صبوره راه تو دوره**و **زین پس به جای واژه کرببلا بگو بهشت** رو خوندن-- و حاشیه آخر مراسم اینکه وقتیآقا جواد گفت خیلی قشنگ کف میزنید باریکلا یکی از نفرات بلند با لهجه اصیلمازندرانی گفت: اینجا ره میگن بـــابــل!!!!! که همه خندیدند و آقا جواد خیلی خندید اون شب. و بهش گفت دمتگرم... و آقا جواد بعد از خنده چن تا دعا کردن و مراسم رو به پایان رساندند.
انشالله که خداوند این مراسم رو از طرف بانی های مراسم قبول بفرماید


منابع:

وب دوستداران کربلایی جواد مقدم

تارنمای زندگی با اهل بیت

سه شنبه 24 تیر 1393 - 22:58
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

انجمن مذهبی مداحی فا 315